آدلی کافه | ADLIKAFE

آدلی کافه

درباره آدلی

آدلی کافه به عنوان مجموعه ای که اصالت، کیفیت و احترام در اولویت امور جاری آن قرار دارد، با تمرکز بر نحوه ارائه سرویس دهی منطبق با اصول خود و افزایش سطح کیفی آن، مسیر کاری خود را طی کرده و برای گسترش فعالیت های مجموعه خود را ملزم میداند تا انتخاب محیط های کاری خود را با دقت و حساسیت لازم انجام داده که فضایی نو و با ارزش برای ارائه سرویس و محصول مناسب در شان میهمانان خود و نام آدلی خلق کند.

در آدلی کافه

این روزها با افزایش فضاهای تفریحی و فرهنگی، لازم است تا پروژه ای نو و تازه با ایده های جذاب خلق کرد تا ارزشی متمایز در برار دیگر پروژه ها ایجاد شود. از این رو تیم آدلی کافه با بهره گیری از فرهنگ غذایی ترکیه و رسپی اصیل محصولات این کشور در کنار بهرمندی از تیم سرآشپزان ترکیه ای متخصص در پخت محصولاتی چون باقلوا، کاتمر و کنافه، دسرها و میان وعده های متفاوت، پکیج کاملی ازین فرهنگ غذایی همراه با ایجاد بار نوشیدنی گرم و سرد تخصصی را گرد هم آورده و در کنار ایجاد محیطی شایسته برای پذیرایی از میهمانان، این محصولات را ارائه میدهد.

حال و آینده آدلی کافه

هدف اصلی تیم آدلی کافه رواج معاشرت محترمانه و توام با صمیمت در عین رعایت چهارچوب های اجتماعی  درون کافه های خود است؛ در کنار این موارد ما تلاش میکنیم تا با رعایت تمام موارد یاد شده، میزبانی شایسته از حضور میهمانان خود باشیم، امری که روزانه برای آن تلاش و تمرین میکنیم.

بایدها

شامل: